תחומי התמחות

הגנת הפרטיות

חוק הגנת הפרטיות ואבטחת המידע של האיחוד האירופי נועד להגן על אזרחי האיחוד האירופי מפני פגיעה אפשרית בפרטיותם, באמצעות נתוניהם האישיים. האכיפה מתבצעת באמצעות הטלת קנסות כבדים כנגד המפרים את תקנות הפרטיות כאמור.

סייבר ואבטחת מידע

בימינו, כל ארגון נדרש לטפל בנתונים בצורה מאובטחת על ידי יישום “אמצעים טכניים וארגוניים מתאימים”. המשרד מעניק שירות בכל תחומי הגנת הפרטיות והתמודדות עם איומי סייבר ואבטחת מידע, כולל ניטור ופיקוח נתונים ועד התקשרות עם ספקי ענן, רישום אירועי זליגות נתונים, ועוד.

דיני אינטרנט

רשת האינטרנט הפכה זה מזמן לאמצעי המדיה העיקרי בחיים המודרניים אך יחד עם זאת, לא כל פעילות המתבצעת במרחב הווירטואלי מעוגנת בחוק. לכן, בבואנו לדבר על דיני אינטרנט, עלינו לכוון לא רק לחוקים הקיימים אלא גם להיבטים שונים הבאים לידי ביטוי במסגרת הפעילות רשת.

משפט מסחרי

דיני מסחר, דיני חברות ודיני ניירות ערך הם המרכיבים העיקריים במשפט מסחרי כשדיני החברות הם הבסיס לכלל ההתנהלות העסקית והכלכלית של החברה בארץ וכולל סוגיות משפטיות הקשורות לחברות ולתאגידים אזרחי פרטי ציבורי.

חדלות פירעון

הליך חדלות פירעון נועד להסדיר את פירעון חובותיו של חייב ולשיקומו הכלכלי, על מנת שיוכל להשתלב מחדש בחיים הכלכליים. הליך המאפשר הגנה למי שנקלע לקשיים כלכליים בתום לב.

דיני חוזים

עריכת הסכמים וחוזים לחברות ועסקים, תוך שמירה על העקרונות והסטנדרטים שבמסגרתם תיאכף ההתחייבות בפועל או שתקנה היא זכויות אחרות (לבד מזכות האכיפה) מקבילות או משלימות (כגון פיצויים בשל הפרת החוזה).

נדל"ן ומקרקעין

כלל השירותים הניתנים בסוגיות משפטיות הקשורות בתחומי נדל”ן כולל שכירות, רכישות מקבלן, רכישת יד שנייה,  קבוצות רכישה, רישום בטאבו, פינוי בינוי ועוד. כל אדם אשר מעורב בעסקת  מקרקעין גדולה כקטנה, רצוי שיפנה לייעוץ משפטי ומקצועי.

ייפוי כח מתמשך

באמצעות ייפוי כוח מתמשך ניתן לתכנן את עתידו של האדם הממנה לשלב בו הוא לא יהיה מסוגל לקבל החלטות או לנהל את ענייניו, או לקבל החלטות בקשר אליו, ולמנות אנשים מהימנים כמיופיי כוח אשר יפעלו בשמו ועבורו, בתחומים שונים הנוגעים לחייו.

ירושות וצוואות

עם מותו של אדם, עוברים נכסיו ליורשיו. נכסים אלו, הקרויים עיזבון, הם הירושה של המנוח. חלק מהאנשים בוחרים לכתוב צוואה שבה הם קובעים מי יירש את נכסיהם ובאילו תנאים. המשרד מעניק שירותי צוואה וכן מטפל בתביעות עיזבון בין יורשים, בין אם באמצעות גישור ובין אם באמצעות הליך משפטי.